warunki dostawy

Na łączny czas oczekiwania na otrzymanie przez Klienta danego Produktu (czas dostawy) składa się czas realizacji Zamówienia przez SAYSIS oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika.

DOSTAWA:

Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

 • Firmy kurierskiej

  1. Dostawa Towarów na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
  2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:
   • Firmy kurierskiej
   Koszty dostawy wynoszą: przesyłka kurierska standardowa [płatność „z góry” (online)] – 14,50 zł, przesyłka standardowa do paczkomatu [płatność „z góry” (online)] –13,50 zł, przesyłka standardowa międzynarodowa [płatność „z góry” (online)] – 99,90 zł, darmowa dostawa przy zakupach od 199 zł (dotyczy wyłącznie przesyłek krajowych). Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.
  3. Termin realizacji dostawy wynosi 3 dni robocze (dla paczek krajowych na terenie Rzeczypospolitej) oraz do 10 dni roboczych (dla przesyłek międzynarodowych na terenie wybranych krajów Unii Europejskiej) i liczony jest od momentu potwierdzenia przez jednoosobową działalność gospodarczą SAYSIS, przyjęcia Zamówienia do realizacji do momentu nadania przez SAYSIS  przesyłki zawierającej Produkty. Do powyższego czasu należy doliczyć czas dostawy Produktu przez firmę kurierską InPost lub DPD – 2 dni robocze dla przesyłek krajowych i 7 dni roboczych dla przesyłek międzynarodowych- od momentu nadania paczki. Niemniej w okresach przedświątecznych oraz wzmożonej aktywności wysyłkowej termin dostawy przez przewoźnika może wydłużyć się i jest niezależny od Sklepu.
  4. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
  5. Uszkodzenia Towaru powstałe podczas dostawy. W przypadku konsumenckiego zakupu na odległość nasz Sklep zawsze ponosi ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty towaru w transporcie. Jeżeli towary zostaną dostarczone z oczywistymi uszkodzeniami, powstałymi w czasie transportu, uprzejmie prosimy o możliwie jak najszybsze zgłoszenie takiej wady u doręczyciela i kontakt z nami. Opóźnienie w zgłoszeniu takiej reklamacji lub nawiązaniu kontaktu nie ma żadnych konsekwencji dla Państwa ustawowych roszczeń i ich zaspokojenia, w szczególności dla Państwa praw z tytułu ustawowej rękojmi za wady (pkt. VIII Regulaminu). Szybsze zgłoszenie zauważonych uszkodzeń, powstałych podczas transportu stanowi dla nas pomoc przy dochodzeniu naszych własnych roszczeń wobec przewoźnika lub ubezpieczyciela transportu.

 

Dni robocze to dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.

TERMIN REALIZACJI DOSTAWY

 1. Termin realizacji dostawy wynosi 3 dni robocze (dla paczek krajowych na terenie Rzeczypospolitej) oraz do 10 dni roboczych (dla przesyłek międzynarodowych na terenie wybranych krajów Unii Europejskiej) i liczony jest od momentu potwierdzenia przez jednoosobową działalność gospodarczą SAYSIS , przyjęcia Zamówienia do realizacji do momentu nadania przez SAYSIS  przesyłki zawierającej Produkty. Do powyższego czasu należy doliczyć czas dostawy Produktu przez firmę kurierską InPost lub DPD – 2 dni robocze dla przesyłek krajowych i 7 dni roboczych dla przesyłek międzynarodowych- od momentu nadania paczki.
 2. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 3. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie danych zamówienia oraz Ogólnych Warunków (regulamin sprzedaży) następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ZWROT TOWARU

Mają Państwo prawo do pisemnego odstąpienia od zawieranej umowy bez podania przyczyny w terminie czternastu dni, od daty zawarcia umowy na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014r. poz. 827 ze zm.) W przypadku pisemnego odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do zwrotu towaru w terminie czternastu dni. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

W przypadku skorzystania z prawa do 14-dniowego odstąpienia koszt zwrotu towaru ponosi
kupujący.

Prosimy wypełnić formularz zwrotu (pobrany z naszej strony lub napisany odręcznie wg. wzoru opisanego w regulaminie pkt. VII) oraz dołączyć go do towaru wraz z rachunkiem potwierdzającym, zwracane zamówienie.

REGULAMIN

wszystkie powyższe informacje są szczegółowo opisane w regulaminie

Regulamin
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Sklep internetowy Shoper.pl