BIZNES DO WZIĘCIA
BIZNES

Rozglądasz się za biznesem, w który możesz zainwestować?
Rozwijasz własną firmę i nie masz czasu tego robić step by step?
A może chcesz być niezależny i pracować z domu - spędzać więcej czasu z rodziną?
NIE SZKUKAJ DALEJ! 

czytaj całość »
Bajka o mierzeniu bucików
Bajka o mierzeniu bucików

Pierwsze buciki...

To temat, który jest ważny dla nas i dla naszego dziecka. Milowy krok... Krok w samodzielność. Niesamowite wydarzenie! Ale jaki rozmiar ma ta nasza boska stópka... to zupełnie inna bajka. 

czytaj całość »
BUT czy BOSA STOPA
BUT czy BOSA STOPA

Trochę się gubicie w temacie stopy, buty, koślawość, stopa płaska... itp. Nie tylko Wy.... :) W tej materii, wśród kadry medycznej panuje taki bałagan (chodzi o interpretację, czy to jeszcze zakres normy, czy nie... łącznie z ciągle żywymi, średniowiecznymi pomysłami, żeby zakładać prawy but na lewą stopę i odwrotnie), że można sobie "w łeb strzelić".

czytaj całość »
KONKURS ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU
KONKURS ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU
Chcielibyśmy pochwalić iż nasze kapciuszki zostały docenione w konkursie ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU, którego organizatorem jest ogólnopolska organizacja Komitet Ochrony Praw Dziecka. KOPD propaguje ideę artykułów i miejsc, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka. KOPD chce w ten sposób promować najbezpieczniejsze i spełniające najwyższe standardy produkty. 
 
czytaj całość »

Jednoosobowa działalność gospodarcza SAYSIS, 43-300 Bielsko-Biała, Michałowicza 46/2, NIP: 547-213-75-94, REGON: 386913081,
wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego d.s. gospodarki., reprezentowaną przez Dominikę Czaudernę - Właściciela

SAYSIS © 2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Zawartość tej strony jest chroniona prawem autorskim. Saysis jest dystrybutorem marki baBice®, która od 2015 oferuje certyfikowane produkty najwyższej jakości, bezpieczne dla dzieci.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl