Producenci
Promocje
Buciki z kotem na czekoladzie
Buciki z kotem na czekoladzie
79,90 zł 49,90 zł
buciki czarne z  czerwoną gitarą
buciki czarne z czerwoną gitarą
79,90 zł 49,90 zł
Małe niebieskie buciki z robotem
Małe niebieskie buciki z robotem
79,90 zł 49,90 zł
Pierwsze skórzane buciki gładkie błękit
Pierwsze skórzane buciki gładkie błękit
55,90 zł 49,90 zł
Buciki dinozaur stegozaur na miętowo zielonym
Buciki dinozaur stegozaur na miętowo zielonym
79,90 zł 49,90 zł
Pierwsze skórzane buciki  haft zebra na bieli
Pierwsze skórzane buciki haft zebra na bieli
55,90 zł 49,90 zł

BUJAK FUTU

KONIK NA BIEGUNACH, DESKA DO BALANSOWANIA, CZY BUJANY LEŻACZEK W JEDNYM?

Perpetuum mobile istnieje! Nazywa się Futu! Jest wykonany z drewna bukowego i przynosi radość zachęcając do zdrowego ruchu!

Raz, dwa, trzy - konik na biegunach szybko zamienia się w bujaczek lub lekką deskę do balansowania. 

A CO SPRAWIA, ŻE konik FUTU JEST TAK WYJĄTKOWY?

Połączył trzy ulubione przeboje w jedną zabawkę. Wszystko jest przemyślane w najmniejszym szczególe. Przemiana z bujanego kucyka w rowerek biegowy lub deskę do balansowania jest niezwykle szybka i prosta! 

 

 

Z CZEGO JEST WYKONANY KONIK FUTU?

Szkielet wykonany jest z kompozytu bukowego. Ręcznie szyte siodło powstało z ekologicznej skóry bydlęcej. Pod siodłem ukryto pudełko z aktem urodzenia konia i miejscem na dziennik pokładowy lub wiadomości dla przyszłych pokoleń. 
Drewniane kółka (wersja bouncer) wyposażone są w łożyska kulkowe oraz gumowy bieżnik, dzięki czemu są niezwykle szybkie i ciche.

 

CZY ZABAWKA JEST BEZPIECZNA?

Odpowiedzialnie testujemy Futo na naszych własnych dzieciach. Prawidłowo zmontowane części idealnie pasują, nie ma ryzyka zgniecenia, złamania, a nawet odprysków. Krawędzie są starannie wygładzone. Nasączamy elementy naturalnym, nieszkodliwym olejem. Produkt jest zgodny z normą ČSN EN 71 dla zabawek dla dzieci.

 

JAK długo DZIECKO MOŻE BAWIĆ SIĘ KUCYKIEM?

Futu to miłość na całe życie. Maluch najpierw pokocha bujaną deskę do balansowania, gdy wyłożysz ją miękką poduszką i zamienisz ją w kołyskę. Później, gdy zacznie się wspinać i odwrócisz nad nim deskę, zdobędzie swój pierwszy szczyt górski. Gdy tylko zacznie wstawać elementy z łatwością zmienią się w konia na biegunach!

 

CZY ZABAWKA ZAWIERA MAŁE CZĘŚCI, KTÓRE MOŻNA POŁKNĄĆ? 

Najmniejszą część stanowią nakrętki i podkładki, ale małe dziecko nie może rozebrać prawidłowo złożonej zabawki. Nie ma ryzyka połknięcia lub zassania części.

  

JAK DŁUGO PRZETRWA FUTU?

Przy rozsądnej i właściwej obsłudze przetrwa całe pokolenia w dobrym stanie. Udzielamy dożywotniej gwarancji na wady produktu.

 

JAK UTRZYMAĆ KUCYKA?

W razie zabrudzeń przetrzyj zabawkę wilgotną szmatką. Konik nie wymaga specjalnej pielęgnacji ani karmienia ;)

 

JAK NAPRAWIA SIĘ LUB REMONTUJE FUTU?

Małe blizny z życia można łatwo wygładzić papierem ściernym lub naprawić farbą. Jeśli chcesz profesjonalnie odmłodzić kucyka, zapraszamy do kontaktu. Unikaj uszkodzeń spowodowanych wilgocią, trudno nam będzie coś z tym zrobić.

 

JAKI JEST WPŁYW FUTU NA ŚRODOWISKO?

Żyjemy w ekologii, ponieważ jesteśmy pokoleniem, które nie tylko chce, ale musi. Zaczynamy od projektowania: 99% masy produktu pochodzi ze źródeł odnawialnych. Drewno pochodzi z lasów z certyfikatem FSC, które są zarządzane w sposób przyjazny dla przyrody, czyli zrównoważony. Sadzimy o wiele więcej drzew, niż konsumujemy. Wspieramy również inne projekty nasadzeniowe. Nasza produkcja nie wytwarza szkodliwych substancji. Wszystkie odpady wykorzystujemy do ogrzewania w nowoczesnych ekologicznych kotłach. Materiały opakowaniowe zwracamy do obiegu. Instrukcje i faktury dostarczamy wyłącznie w formie elektronicznej. Możesz mieć czyste sumienie. 

W JAKI SPOSÓB DOSTARCZANE JEST FUTU?

Koniki dostarczamy zmontowane, wystarczy rozpakować. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Sklep internetowy Shoper.pl