Producenci
Promocje
Buciki łabędzie na ciemnym szarym
Buciki łabędzie na ciemnym szarym
89,90 zł 74,90 zł
Buciki flaming jasny szary SAFESTEP
Buciki flaming jasny szary SAFESTEP
104,90 zł 89,90 zł
Buciki JEDNOROŻEC LILA SAFESTEP
Buciki JEDNOROŻEC LILA SAFESTEP
104,90 zł 94,90 zł
Buciki pociąg na granacie
Buciki pociąg na granacie
89,90 zł 74,90 zł
Buciki dinozaur pterodaktyl na granacie
Buciki dinozaur pterodaktyl na granacie
89,90 zł 74,90 zł
Granatowe buciki gwiazda niebieska na bieli
Granatowe buciki gwiazda niebieska na bieli
89,90 zł 29,90 zł
Buciki Wiewiórka na brązowym
Buciki Wiewiórka na brązowym
89,90 zł 74,90 zł
Buciki lisek na zieleni liski
Buciki lisek na zieleni liski
89,90 zł 74,90 zł
Buciki lisek na burgundzie liski
Buciki lisek na burgundzie liski
89,90 zł 74,90 zł
Buciki dinozaury triceratops na granacie
Buciki dinozaury triceratops na granacie
89,90 zł 74,90 zł
Buciki lisek jeans niebielski liski
Buciki lisek jeans niebielski liski
89,90 zł 74,90 zł


 

DOMOWE PLACE ZABAW FABER

DOMOWE DRABINKI O NIESKOŃCZONEJ ILOŚCI BUDOWLANYCH KOMBINACJI, ŚWIATOWY HIT CZESKICH AUTORÓW

Wyobraź sobie, że masz w domu kilka drewnianych elementów najwyższej jakości. Z tych części można codziennie budować różne drabinki, place zabaw, siłownię czy po prostu meble. Budujesz to, na co pozwala przestrzeń i wyobraźnia Twoja oraz Twoich dzieci. 
Zestawy Faber są pomysłowe i zdrowe!

Zamień czas jakie dzieciaki spędzają przy tabletach, telefonach i telewizorach na kreatywne montowanie ciekawych budowli, wspinaczkę, ślizganie się, czy huśtanie i pokonywanie przeszkód.  Daj swoim dzieciom zabawę i zdrowy ruch, zyskaj możliwość wspólnej zabawy i relaksu. Wybierz jeden z gotowych zestawów stworzonych do wspaniałej przygody!

Zmienność elementów, dzięki której dziecko ma możliwość zaangażowania całego układu mięśniowo-szkieletowego, jest również pozytywnie oceniana przez Bc. Zdeněk Ouzký, byłego fizjoterapeutę czeskiej drużyny lekkoatletycznej.

 Pne. Zdeněk Ouzký, fizjoterapeuta - „Z punktu widzenia fizjoterapeuty mogę bardzo polecić firmę Faber”. 

FABER - domowy plac zabaw

 

OPIS

CO SPRAWIA, ŻE FABER JEST TAK WYJĄTKOWY?

 • Jest niesamowicie elastyczny. Oferuje ogromną liczbę kombinacji i rośnie wraz z Twoimi dziećmi. Kupujesz kilka części i codziennie masz nowe przygody! 

JAK ZACZąć?

 • Najlepiej z mniejszym, gotowym zestawem, np. Faber 3, Faber 4 lub Faber 26, zwłaszcza jeśli kupujesz go dla początkujących wspinaczy. Kiedy Maluch rosną i zwiększają wymagania, możesz kupić kolejne zestawy! Wszystkie są kompatybilne. Nie musisz się spieszyć! Niczego nie przegapisz.

 

GDZIE MOŻNA UMIEŚCIĆ plac zabaw faber?

 • Gdziekolwiek, gdzie są dzieci. Czy mają mały pokoik czy dużą przestrzeń w bawialni wszędzie zmieści się odpowiednio dobrany zestaw.
 • Możesz przymocować lub zawiesić wiele konstrukcji na ścianach, których nie musisz szybko składać ani sprzątać.
 • Co ważne –Plac zabaw Faber jest przeznaczony wyłącznie do wnętrz. Jeśli chcesz go umieścić na podwórku lub w ogrodzie, zajrzyj do instrukcji. Więcej informacji o firmie Faber można znaleźć tutaj .

 

Z CZEGO JEST WYKONANY FABER?

 • Wykonany jest z przyjaznego dla zdrowia, litego drewna bukowego i kompozytu bukowego. Myślimy o wszystkim pod kątem funkcjonalności, wytrzymałości, bezpieczeństwa i designu. Faber jest standardowo dostarczany bez lakieru. 

 

CZY GRA NA PLACU ZABAW JEST BEZPIECZNA?

 • Plac zabaw testujemy na własnych dzieciach. Jeśli to Ci nie wystarczy, spełnia również surową europejską normę ČSN EN 71 dla zabawek dziecięcych. Poszczególne części są bardzo mocne i mogą samodzielnie utrzymać dorosłego. Nośność konkretnego zestawu może oczywiście być mniejsza. Dlatego nie pozwól dzieciom budować bez opieki! Upewnij się, że nie bawią się na wiszącym moście podtrzymywanym przez maszynę do szycia lub stos książek. Nie polecamy również wież nurkowych i ramp do wodowania. Każda Wasza kreacja musi mieć odpowiednią statykę, części muszą być odpowiednio zmontowane i solidnie połączone. Rozumiemy, że Twoje dziecko może ulec euforii budowy, ale nadzór budowlany należy do Ciebie.

 

DLA JAKICH DUŻYCH DZIECI PRZEZNACZONE SĄ PLACE ZABAW?

 • Pod czujnym okiem dorosłych nawet maluchy mogą zaczynać wspinaczkę. To, czy dziecko w wieku trzech czy pięciu lat może poradzić sobie z drabinką do wspinania, zależy od złożoności konstrukcji i zdolności motorycznych dziecka. 

 

CZY ZAWIERA MAŁE CZĘŚCI, KTÓRE MOGĄ ZOSTAĆ POŁKNIĘTE?

 • Nie, jeśli Twoje dziecko nie chce zjeść (naszego najmniejszego) orzecha o wymiarach 5 × 5 × 3,5 cm. W razie wątpliwości nakarm go prawidłowo przed zabawą.
 • Wyjątkiem może być zakupiony komplet kołków Faber który jest bezpieczny dopiero po zamontowaniu go w odpowiednich otworach w złączkach T1 , T2 , T3 i E1 . Nie pozwól swoim dzieciom bawić się tymi oddzielnymi częściami. 

 

CZY DZIECKO PORADZI SOBIE Z BUDOWĄ?

 • Podstawowe elementy są stosunkowo solidne i duże. Mogą nimi manipulować dzieci w wieku przedszkolnym. Powtarzamy raz jeszcze: po konstrukcji zawsze dokładnie sprawdź budowle dziecka w szczególności solidność zestawu.

 

JAKA JEST ŻYWOTNOŚĆ placów zabaw FABER?

 • Dokładnie nie wiemy. Ale wszystko wskazuje na to, że przeżyją nas co najmniej sto lat. Udzielamy nieograniczonej gwarancji na wady produkcyjne produktu .

 

JAK DBAĆ O FABERA?

 • W przypadku lekkich zabrudzeń przetrzeć wilgotną szmatką bez użycia środków chemicznych.
 • Przy większym zabrudzeniu części można lekko przeszlifować papierem ściernym o granulacji 400 lub drobniejszym. Po przeszlifowaniu części należy ponownie pokryć olejem naturalnym. 

 

CZY producent wykonuje NAPRAWY I REMONTY?

 • Tak. Uszkodzenie mechaniczne poszczególnych części jest mało prawdopodobne, jednak jeśli chcesz odnowić produkt i nadać mu nowy blask, nie wahaj się z nami skontaktować. 

 

JAKI JEST WPŁYW placów zabaw FABER NA ŚRODOWISKO?

 Żyjemy w ekologii, ponieważ jesteśmy pokoleniem, które nie tylko tego chce, ale i musi. Zaczynamy od projektowania: 99% masy produktu pochodzi ze źródeł odnawialnych. Drewno pochodzi z lasów z certyfikatem FSC, które są zarządzane w sposób przyjazny dla przyrody, czyli zrównoważony. Sadzimy o wiele więcej drzew, niż konsumujemy. Wspieramy również inne projekty nasadzeniowe. Nasza produkcja nie wytwarza szkodliwych substancji. Wszystkie odpady wykorzystujemy do ogrzewania w nowoczesnych ekologicznych kotłach. Materiały opakowaniowe zwracamy do obiegu. Instrukcje i faktury dostarczamy wyłącznie w formie elektronicznej. Możesz mieć czyste sumienie. 

 

JAK Wysyłany jest zestaw placu zabaw FABER?

 • W ekonomicznie zapakowanych opakowaniach. Z łatwością wniesiesz je do mieszkania. Żadna paczka nie waży więcej niż 40 kg i zmieści się w Twoim samochodzie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Sklep internetowy Shoper.pl