1. Czy jest możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego towaru?

Oczywiście, wszystkie nasze produkty mogą być zwrócone lub wymienione w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. W takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem sklep@bucikibabice.pl , mogą Państwo skorzystać z formularza odstąpienia od umowy dostępnego w naszym regulaminie i warunkach zwrotu i anulacji. Zwrócimy pieniądze na konto lub, w przypadku wymiany, wyślemy nowy towar, w terminie do 14 dni od otrzymania paczki.

2. Czy jest możliwość wysyłki zagranicznej?

Tak. W takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem: sklep@bucikibabice.pl

INFORMACJE NA TEMAT PŁATNOŚCI I WYSYŁKI

1. Dostawa Towarów

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2. Dostawa zamówionych Towarów

Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

Firmy kurierskiej

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie: HOBEA PRODUCTION SP Z O O, ul. Tylna 6, 43-300 Bielsko-Biała, POLSKA, Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem świąt państwowych. Odbierając zamówiony towar w sklepie, mogą Państwo zapłacić wyłącznie gotówką.

Koszty dostawy wynoszą: przesyłka standardowa [płatność „z góry” (online)] – darmowa dostawa przy zakupach od 199 zł, przesyłka standardowa [płatność „z góry” (online)] – 14 zł. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

3. Termin realizacji dostawy

Termin realizacji dostawy wynosi Czas realizacji Zamówienia przez HOBEA-PRODUCTION, liczony jest od momentu potwierdzenia przez HOBEA-PRODUCTION przyjęcia Zamówienia do realizacji do momentu nadania przez HOBEA-PRODUCTION przesyłki zawierającej Produkty i wynosi maksymalnie 3 dni robocze. Do powyższego czasu należy doliczyć czas dostawy Produktu przez firmę kurierską GLS – 2 dni robocze od momentu nadania paczki i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie danych zamówienia oraz Ogólnych Warunków (regulamin sprzedaży) następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wcześniejsze zamówienia mogą Państwo zobaczyć w ramach konta, po zalogowaniu.

Niestety nie ma produktów